shutterstock_146964500_edited.jpg

o nás

kdo jsme

Jsme komplexní dodavatel interiéru a interiérových řešení s výrobními provozy v Brně a Uherském Brodě, spojenými pod skupinou EXX HOLDING a.s. Díky nejmodernějším technologiím a profesionálnímu týmu umíme vyhovět jakýmkoliv atypickým požadavků. Už od roku 1996 realizujeme komplexní interiérové řešení od privátních klientů, přes obchodní jednotky a centra, až po hotely a kanceláře.

co dokážeme

Podpoření precizní přípravou v 3D konstrukčním programu Solid Works a technologickému zázemí zahrnujíc - 2x nářezová centra, 2x 5 osé CNC, 1x 3 osé CNC, 2x vakuové lisy, 2x olepovací a ohraňovací stroje, automatickou i manuální lakovnu, technologii na zpracování dýhy, 2x plošné vyhřívané lisy, jsme schopni zpracovat tak měř jakýkoliv materiál (corian, dřevo, dýha, HPL, plast, sklo, kompozit, kov, hliník apod.) Díky vlastnímu týmu architektů dokážeme vytvořit vlastní návrh Vašeho nového prostoru či vyřešit náročné detaily.

jak pracujeme

Cesta k Vaší spokojenosti začíná od projektu a cenovou nabídku, kterou Vám zpracuje zkušený tým cenařů a přípravářů, přes poradenství ve fázi výběru dodavatele, až po kompletní servis po dobu dodávky. Tým konstruktérů, jednotlivé výrobní provozy a instalaci koordinuje Vám přidělený projektový manažér. Pracujeme tak, aby produkt, který potřebujete nebo Vám má jen udělat radost, byl výsledkem procesu, kterého jste součástí a s pocitem, že servis, který jste dostali byl profesionální, komplexní a doručený produkt splnil vysoká očekávání.

lakovna
lakovna
výroba
výroba
výroba