výroba

CNC

Špičkové 5 osé obráběcí centrum CNC, díky němuž si umíme poradit s výrobou i neobvyklých atypických tvarů, větších předmětů a konstrukčních dílců, a to bez potřeby dalších subdodavatelů.

zpracování kompaktních materiálů

Jsme certifikovaným zpracovatelem kompaktních materiálů (DuPont™ CORIAN®, LG HI-MACS® atd.). CORIAN® je materiál exkluzivního vzhledu, jehož technologie zpracování nabízí architektům a designérům netušené možnosti a jehož vlastnosti umožňují mimořádnou životnost, snadnou údržba a opravitelnost. 

lakovna

Nabízíme ruční i automatické lakování všech stupňů lesku, zvládneme i atypické tvary. Lakovací automat Cefla Easy 2000 s přetlakovou sušící kabinou pro dokonalé zasychání laku v bezprašných podmínkách. Ruční stříkací kabina Cefla. 

nářezové centrum

Nářezové centrum, automatická pila pro čisté a přesné dělení potažených a nepotažených desek ze dřeva a z takových materiálů, které se jako dřevo obrábí. Ovládací panel a lineární pravítko na levé straně stroje. 

vakuový lis

Doplňuje možný záběr plošného lisu a rozšiřuje ho o tvarové opracovaní identických polotovarů a boří tak prakticky jakékoliv limity a omezení výroby.

plošný lis

Určený na nanášení plošných polotovarů jako dýha, HPL, fólie či tvarové zpracování na nosné materiály jako dřevotříska, MDF, bio deska, spárovka, plexisklo či hliník a je vstupní bránou do výroby na další zpracování.

© 2023 by Timberland. Proudly created with Wix.com

  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh