výroba

CNC

Špičkové 5 osé obráběcí centrum CNC, díky němuž si umíme poradit s výrobou i neobvyklých atypických tvarů, větších předmětů a konstrukčních dílců, a to bez potřeby dalších subdodavatelů.

lakovna

Nabízíme ruční i automatické lakování všech stupňů lesku, zvládneme i atypické tvary. Lakovací automat Cefla Easy 2000 s přetlakovou sušící kabinou pro dokonalé zasychání laku v bezprašných podmínkách. Ruční stříkací kabina Cefla. 

nářezové centrum

Nářezové centrum, automatická pila pro čisté a přesné dělení potažených a nepotažených desek ze dřeva a z takových materiálů, které se jako dřevo obrábí. Ovládací panel a lineární pravítko na levé straně stroje. 

plošný lis

Určený na nanášení plošných polotovarů jako dýha, HPL, fólie či tvarové zpracování na nosné materiály jako dřevotříska, MDF, bio deska, spárovka, plexisklo či hliník a je vstupní bránou do výroby na další zpracování.

vakuový lis

Doplňuje možný záběr plošného lisu a rozšiřuje ho o tvarové opracovaní identických polotovarů a boří tak prakticky jakékoliv limity a omezení výroby.

zpracování kovu

Disponujeme vlastní plně vybavenou zámečnickou dílnou.

Umíme vyrobit světelné reklamy, navigační a informační systémy (signage) včetně LED osvětlení, označení provozoven a reklamní štíty, ploty a brány (včetně pohonů), schodiště, zábradlí, markýzy a další atypické kovové konstrukce.

zpracování kompaktních materiálů

Jsme certifikovaným zpracovatelem kompaktních materiálů (DuPont™ CORIAN®, LG HI-MACS® atd.). CORIAN® je materiál exkluzivního vzhledu, jehož technologie zpracování nabízí architektům a designérům netušené možnosti a jehož vlastnosti umožňují mimořádnou životnost, snadnou údržba a opravitelnost. 

© 2023 by Timberland. Proudly created with Wix.com

  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh